Det är vi som är SecMaker

SecMaker AB
Uddvägen 7
131 54 Nacka

Telefon: 08-601 23 00
Support: 08-599 218 00
info@secmaker.se

Placeholder

Net iD är en produkt från SecMaker

Försäljning

Patrik Larsson
Försäljningschef
patrik.larsson@secmaker.com
08-599 21 806

Placeholder

Andreas Mossnelid
Affärsutvecklare
andreas.mossnelid@secmaker.com
08-601 23 04

Placeholder

Jonas Öholm
Senior PKI Arkitekt
jonas.oholm@secmaker.com
08-601 23 06

Leverans-, faktura- och marknadsfrågor

Camilla Rahmqvist
Redovisningchef
camilla.rahmqvist@secmaker.com
08-599 21 807

Placeholder

Victor Heller
Hårdvaruförsäljning
victor.heller@secmaker.com
08-601 23 00

Niklas Anderson
Markands och Partneransvarig niklas.anderson@secmaker.com

Placeholder

Pernilla Walkin
Marknadskoordinator
pernilla.walkin@secmaker.com
08-599 21 809

Persondata- och policyfrågor

Patrik Jonasson
Dataskyddsombud
patrik.jonasson@secmaker.com

Placeholder

GDPR
Persondata- och policyfrågor
gdpr@secmaker.com

Hitta till oss

Bil från city

Med bil kör du enklast Stadsgårdskajen och Värmdöleden från Slussen mot Gustavsberg. Åk av till höger vid avfarten mot Nacka C och Sickla. Sväng höger i rondellen. Ta sedan vänster i första korsningen. Nu har du vårt hus till vänster, vi sitter högst upp på adressen Uddvägen 7, 5 tr.

Bil via södra länken

Ta av vid avfarten mot Sickla och ta andra avfarten i rondellen. Sväng höger i första korsningen. Följ sedan beskrivningen ovan.

Tåg, Saltsjöbanan

Från Henriksdal går Saltsjöbanan mot Saltsjöbaden. Kliv av vid Sickla station endast 3 minuter från Henriksdal, 450 m från vårt kontor.

Tvärbanan

Från Gullmarsplan går tvärbanan mot Sickla Udde. Kliv av vid Sickla Udde endast 10 minuter från Gullmarsplan, gå 450 m i riktning mot Sickla Köpkvarter.

Buss

Ett flertal busslinjer går från Slussen och tar ca 6 minuter. Kliv av vid hållplatsen Sickla Bro. Gå tillbaka mot Hammarby Sjöstad, ca 450m. Du kan också ta buss 401 och 403 och kliva av vid Sickla station.